برگزار کننده‌ی دوره‌های

alborzacademy77@gmail.com    |    026-33500838 

LOGO

دوره کارآفرینی SYB

folder_openدسته‌بندی نشده
commentبدون دیدگاه

این دوره شامل مهارت های لازم برای خلق ایده کسب و کار و تهیه یک طرح کسب و کار مفید به عنوان نقشه راه کارآفرینان بالقوه می باشد. این مهارت ها شامل ؛ 1- خلق و پرورش ایده کسب و کار 2- تعیین بازار هدف مناسب محصول یا خدمت مورد نظر 3- بررسی و انتخاب ساختار قانونی مناسب با توجه به ماهیت کسب و کار 4- بکارگیری نیروی انسانی مناسب با توجه به نوع کسب و کار 5- پیگیری مراحل قانونی لازم در خصوص اخذ مجوزها و امور مربوط به نیروی انسانی 6- برآورد هزینه های مستقیم و غیر مستقیم و محاسبه قیمت تمام شده محصولات و خدمات 7- تهیه برنامه هزینه و فروش و برنامه گردش نقدینگی 8- برآورد سرمایه اولیه مورد نیاز و محاسبه سرمایه در گردش کسب و کار 9- تامین منابع مالی مورد نیاز برای شروع کسب و کار 10- بکارگیری اطلاعات و مستندات ارائه شده جهت تدوین طرح کسب و کار کاربردی می باشد.

مخاطبین دوره چه کسانی هستند؟
دانشجویان و فارغ التحصیلان کلیه رشته ها، مدیران سازمان ها و شرکت ها، مدیران و صاحبان بنگاه های کوچک و متوسط اقتصادی مخاطبین این دوره می باشند.

آیا پس از پایان دوره مدرک اعطا می شود؟
علاقه مندان به شرکت در دوره کارآفرینی SYB با حضور در کلاس ها و آزمون پایان دوره، مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور را دریافت می کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید